|

P1170317.JPG

Co nowego

Drukuj z uśmiechem!

2020-07-13 - Kategoria: Wiadomości

Program DRUKUJ Z UŚMIECHEM Fundacji Polsat i HP.
Taki oto fantastyczny sprzęt trafił w zeszłym tygodniu do naszej placówki!
To darowizna w ramach Programu "DRUKUJ Z UŚMIECHEM"
O programie, jego autorzy mówią m.in:

"Konieczność zdalnej edukacji wynikająca z zagrożenia epidemiologicznego ujawniła, z jakimi problemami, spowodowanymi brakiem sprzętu, borykają się obecnie polska edukacja, rodziny, czy też instytucje opiekuńczo-wychowawcze. I to nie tylko w sytuacji pracy zdalnej, ale także w codziennym funkcjonowaniu.

Dlatego HP i Fundacja Polsat postanowiły doposażyć najbardziej potrzebujące placówki edukacyjne, ośrodki szkolno-wychowawcze, domy dziecka i rodziny zastępcze w niezbędne do pracy dydaktycznej, a także sprawnego funkcjonowaniu placówek - urządzenia drukujące.

W ramach współpracy HP przekaże za pośrednictwem Fundacji 3000 sztuk najnowszych drukarek z serii HP Neverstop Laser wraz z tonerem do wydruku nawet 5000 stron w każdym komplecie, które umożliwią od kilku miesięcy do nawet kilku lat druku bez potrzeby wymiany tonera (zależnie od zapotrzebowania placówki). Ponieważ są to bardzo ekonomiczne w eksploatacji urządzenia, zatem i późniejsze, samodzielne uzupełnianie tonera nie będzie pociągało za sobą znacznych kosztów dla użytkowników."

Nie pozostaje nam nic innego, jak zacząć ze sprzętu korzystać :)
Zapraszamy więc wszystkie Świetliki, które potrzebują właśnie coś wydrukować :)