|

P1170334.JPG

Co nowego

WOLONTARIAT JEST SUPER!

2021-08-25 - Kategoria: Wiadomości

Dlaczego właśnie wycieczka? Wakacje kojarzą się  z wyjazdami, podróżami, poznawaniem nowych miejsc, a że się kończą, to najlepiej podsumować je właśnie wyjazdem. Podróże też otwierają, wspólne przygody integrują. Stąd też w podróż Wolontariusze BGK zabrali grupę Świetlików oraz grupę podopiecznych i opiekunow Stowarzyszenia Dzieci i Osób Niepełnosprawnych oraz ich Rodzin "Sprawni Razem".
Wspólny wyjazd obu grupom sprawił ogromną radość!
Teraz czas opisać tę przygodę, naszą "Podróż jak z bajki". Nie pojechaliśmy wcale daleko, daleko, daleko... niezwykłe miejsca można znaleźć po sąsiedzku. Tak trafiliśmy na Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści "MUBABAO" w Czarnowie koło Piaseczna. Niezwykłe miejsce pełne bajkostworów, niezwykłych historii, zaskakujących inspiracji. Miejsce kreatywne i terapeutyczne.
To pierwsze miejsce naszej podróży. Z Mubabao, z głowami pełnymi niezwykłych opowieści pojechaliśmy do Piaseczna na przejażdżkę koleją wąskotorową. Piękne widoki, świeże powietrze, niezwykłe krajobrazy, ognisko na leśnej polanie, posiłek na łonie natury, przejazdżki lokomotywą...
WOLONTARIAT JEST SUPER!!!!!!!
Ogromne podziękowania dla Pani Magdy, Renaty, Ewy, Justyny i Pana Grzegorza!!!!